page-icon

TIENIDLÁ A SLNOLAMY

Timbermax prináša v exteriéri bezúdržbové riešenia všade, kde sa doteraz bežne používalo drevo.
Pomocou hranolov Timbermax, hliníkových a nerezových doplnkov nahradíte drevené hranoly pri stavbe slnolamu a rôznych architektonických tieniacich prvkov.
Na rozdiel od hliníkových tienidieľ a podobných výrobkov prináša Timbermax za férovú cenu pocit tepla a útulnosti presne ako drevo. Profily nie sú neprimerane masívne aby nepôsobily rušivo, ale skôr jemne.
A čo je tiež dôležité z praktického hľadiska - ľahšie sa opravujú menšie poškodenia povrchu ako pri farbených hliníkových profiloch.

Vysoká farebná stálosť s 25 ročnou zárukou

Bezkonkurenčná odolnosť voči fľakom s 25 ročnou zárukou

Vysoká mechanická odolnosť povrchu


Slnolamy a ich cena

Ponúkame vám revolučné riešenia pre exteriérové tienenie, ktoré spájajú eleganciu dreva s odolnosťou moderných materiálov. Naše slnolamy sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú estetické a funkčné riešenia za rozumnú cenu.

Prírodný vzhľad bez kompromisov

Na rozdiel od bežných hliníkových tienidiel, Timbermax poskytuje produkty, ktoré prinášajú pocit tepla a útulnosti dreva bez potreby náročnej údržby. Naše profily sú navrhnuté tak, aby boli jemné a esteticky príjemné, bez rušivého masívneho vzhľadu. Kombinácia drevených hranolov Timbermax a prvkov z hliníka a nerezu vytvára dokonalý balans medzi prírodným dizajnom a modernou odolnosťou.
Vďaka vysokej farebnej stálosti a odolnosti voči fľakom s 25-ročnou zárukou si môžete byť istí, že naše slnolamy si zachovajú svoj krásny vzhľad po celé desaťročia. Povrchová úprava Timbermax profilov zaručuje vysokú mechanickú odolnosť, čo znamená, že aj po rokoch používania budú vyzerať ako nové. A ak by predsa len došlo k menším poškodeniam, oprava je oveľa jednoduchšia a lacnejšia v porovnaní s farbenými hliníkovými profilmi.

Cena slnolamov, ktorá vás príjemne prekvapí

Slnolamy Timbermax ponúkajú bezkonkurenčný pomer ceny a kvality. Investícia do našich produktov sa vám vráti nielen v podobe úspor na údržbe, ale aj vo forme dlhotrvajúceho estetického pôžitku. Hľadáte slnolamy za cenu, ktorá sa oplatí? Timbermax je vaša správna voľba. Pre presné informácie ohľadom slnolamov a ich ceny alebo pre informácie ohľadom terasových wpc dosiek, wpc dosiek okolo bazéna alebo iných wpc dosiek na Váš projekt nás neváhajte kontaktovať.
Timbermax nie je len o produktoch, je to o filozofii kombinovania krásy prírody s inováciami modernej doby. Naše slnolamy nie sú len praktickým riešením, ale aj estetickým doplnkom, ktorý dodá vášmu exteriéru jedinečný charakter. S našimi slnolamami získate nielen ochranu pred slnkom, ale aj estetický prvok, ktorý zvýši hodnotu vášho domova a to všetko za bezkonkurenčnú cenu. Neváhajte a objavte slnolamy Timbermax – riešenie, ktoré prináša dokonalý balans medzi prírodou a technológiou. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.


VIZUÁL RIEŠENIA SLNOLAMU Z PROFILOV P120

TIMBERMAX_SLNOLAM


Slnolam alebo tieniaci prvok je zhotovený z profilov P120 (rozmer 120 x 60 mm)

Dĺžky profilov Timbermax: 2880 a 4400 mm. Rozmery je možné prispôsobiť na mieru akýmkoľvek požiadavkám.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, všetky potrebné informácie a cenovú ponuku na mieru Vám radi pošleme.

Detailné informácie o výhodách Timbermaxu oproti drevu a iným materiálom nájdete na týchto podstránkach:

informácie o materiáli   timbermax vs. konkurencia


PROFILY PRE SLNOLAMY


Slnolamy Timbermax

Slnolamy Timbermax

Slnolamy Timbermax

Slnolamy Timbermax